
„Rich Energy“ yra Didžiosios Britanijos energetinių gėrimų kompanija, kuri prieš sezoną gali nupirkti „Force India“ komandą už 200 milijonų svarų sterlingų.
Pasak Daily Mail, dabartinis „Force India“ savininkas Vijay Mallya ieško kam parduoti ekipą, kadangi jis pats turi išduotą ekstradiciją dėl pinigų iššvaistymo.
Reklama
„Rich Energy“ turi ryšių su Formule 1, kadangi turi įvairių bendradarbiavimo sutarčių ir viena iš jų yra Monako GP.
„Force India“ yra vienintelė ekipa, kuri dar nėra paskelbusi detalių apie savo bolido pristatymą su naujuoju komandos vardu. Manoma, kad susitarimas gali būti paskelbtas sekmadienį.
Tačiau tiek „Rich Energy“, tiek „Force India“ pasirodžiusią informacija neigia.
Reklama
siandien paskaiciau ganda apie Brabham, kad pirks….oho nejaugi Malaya nori atsikratyti, o galbut daro paslauga FI, kad jo nelabai gera dabar reputacija netrukdytu komandai ?
Kaip aš suprantu, tai čia paslauga FI , kad su savimi Malya paskui nenusitemtu ir komandos. Kito paaiškinimo nesugalvoju.